Simge Dekorasyon Whatsapp iletişim
<

Duvar Paneli Nedir ? Strafor Duvar Paneli Nedir?

Strafor Duvar Paneli günümüzde kullanımı çok fazla olamakla beraber çoğu evlerin iç dış dekorasyon olarak kullanmaktadır. Ham maddesi Strafor olmakla beraber üstünde kaplama yapılmış motifler dekorlar bulunmaktadır.Boyaların yerini almış bulunmakta olup kullanımı cok kolay ve pratik şekillerdeki iç yapı malzemesidir. Boyalardan aksine kullanımı uzun ömürlü olup pratik ve ekonomiktir.Boyalara göre uzun süre kullanım sağlanmaktadır. tekrar boyama istemez ve tekrar tekrar kirlenmiş olsada temiz bir ıslak bezle üzerinden silip temizlenebilecek pratiktedir.

Duvar Panellerinin Tercih Edilme Sebepleri !

⦁ Fiyat performans bakımından liderdir
⦁ Temizlemesi pratik ve kolaydır
⦁Kışın ve yazın sıcak etkilerinden genleme ve daralma olmamalıdır
⦁ Suya karşı dayanıklıdır
⦁ Isı yalıtım konusunda başarılıdır.
Duvar Paneli genel ölçüsü 2cm olarak Genel ebatlarıda 120x50 veya 100x50 olarak bilinir Ağırlığı ise Ortalama 600gr
 Taş Serisi Duvar Panelleri Mermer Serisi Duvar Panelleri Patlama Taşı Serisi Duvar Panelleri Hasır Serisi Duvar Panelleri Bodrum Taşı Serisi Duvar Panelleri Yığma Taş Serisi Duvar Panelleri Tuğla Serisi Duvar Panelleri Kayrak Taş Serisi Duvar Panelleri Tarla Taş Serisi Duvar Panelleri Kırık Taş Serisi Duvar Panelleri Kale Taşı Serisi Duvar Panelleri Harman Taşı Serisi Duvar Panelleri Kesme Taşı Serisi Duvar Panelleri Barok Serisi Duvar Panelleri 
Duvar panelinin içindeki maddeler strafor panel olarak değimlenir.Bu panellerin üzerinde harçlı beton dökülür ve daha sonradan kurutmak için üzerine ızgara şeklinde bir alaşım eklenir.Bualaşımlar kat kat dizilir.En son renklenmesi ve motiflenmesi için müşterilere uygun renk ve model baskıları gerçekleşmektedir. Söveler Fransızcada kapı eşiği anlamında olum ülkemizde "Duvar Paneli" olarak adlandırılmaktadır. Sövelerin genel kullanımları ise yağmur suları veya dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.
Duvar Paneli Hammaddesi Nedir? Duvar Paneli Gerçekte Nedir ?
Duvar Panlini Kısaca Tanıyalım
Duvar panelleri artık günümüzde boya nın yerini almış durumda ve daha kullanışlı olduğu içinde hemde maddi imkanlar konusunda daha faydalı olduğundan genellikle tercih edilmektedir.Isı yalıtım ve ses yalıtımında sağlandığı için boyaların aksine güzel,şık,ve dayanıklı malzemelerdir. ana genellikle iç dekorsayanda Strafor Duvar Paneli diye geçmektedir. Duvar panelleri temizlik anlamındada bize kolaylık sağlamaktadır.Bu konu olarak bir sonraki konumuzda ele alacağız.
Duvar panelleri 2 farklı şekilde yapıştırılam imkanı sağlamaktadır biri kendiliğinden yapışkanlı diğeri ise Silikon yardımıyla yapıştırmalı ama onerimiz kesinlikle düşmemesi için yada yapışkanlığını kaybetmemesi için ustalarımızın silikon yapıştırıcaılarlar destek vermesi gerekmelidir uzun ömürlü olması açısından.

En Ucuz Duvar Panallerinden Haberdar Olmak Için Bizleri Takipte Kalın. Dekoratif Duvar Panelleri, 3D Duvar Panelleri Ve Kampanya Sayfalarımıza'da Bakmayı Unutmayınız.
Taş Serisi Duvar Paneli Nedir ?
Taş Serisi Strafor Duvar Paneli
Duvar panelleri boyaların aksine daha hijyenik,pratik ve kolayca temizlenebilir.Duvar panelleri Duvar boyları gibi kirlendikten sonra tek değiştirmeniz gerekmiyor aksine Duvar panelleri ıslak yada nemli bir bezle silinerek çoğu lekelerden kurtulma imkanı sağlar. Ancak kullanım eşnasında dikkat edilmesi gereken husularda vardır telli ve deforme edici kimyasalalardan uzak durulmalı ve Duvar panelini deforma edici bi şekilde zorlamamalıdırlar aksi taktirde kullanımı kolay ve basittir.

Duvar Paneli Hijyen Ve Temizlik
Duvar Panelleri Boyaların aksine daha fazla hijyenik midir ?
Duvar panelleri boyaların aksine daha hijyenik,pratik ve kolayca temizlenebilir.Duvar panelleri Duvar boyları gibi kirlendikten sonra tek değiştirmeniz gerekmiyor aksine Duvar panelleri ıslak yada nemli bir bezle silinerek çoğu lekelerden kurtulma imkanı sağlar. Ancak kullanım eşnasında dikkat edilmesi gereken husularda vardır telli ve deforme edici kimyasalalardan uzak durulmalı ve Duvar panelini deforma edici bi şekilde zorlamamalıdırlar aksi taktirde kullanımı kolay ve basittir.

Dikkat Edilmesi Gerenkenler !
Söveler Nasıl muhafaza edilmeli Nelere Dikkat etmeliyiz ?
Duvar panellerini Muhafaza Ederken dikkat edilmesi gereken husulardan en önemlilerinden biri "Yanıcı" olmasıdır. o nedenli kullanmadan yada kullanırken dikkat edilmesi gerekir. Taşırken ise tam olarak ham bir plastik olmadığı için sert bir malzeme gibi davranmamalıyız oluşucak sorunlarda Duvar Panellerinden biri kırıldığı yada parçalandığı taktırde parça takmak yerine ölçü boyutu olucak Duvar panelleri tekrar alınmalı tabi gerekli imkanlar içerisinde ama elimizde var olanlarını kullanabiliyorsak masraftan kaçınmamız gerekmelidir.
Bu sayade dekorasyondaki güzelliği ve yağmur gelmesin yada geçmesin gibi durumlardada işlevselliğini kaybetmemelidir.

Duvar Paneli Kullanan Müşterilerimizin Düşünceleri
Müsterilerimiz Duvar Panallerini Kullanmaktan Memnun mu ?
Duvar panelini kullananlar genellikle tercih etmelerinin nedenleri İç dekorasyonda Fiyat performans ürünlerinden biri olması. Yani hem pratik sekilde kolayca montalanması,Kolayca temizlenebilir ve Uzun ömürlü olmasıdır.
Geneliikle kadınların tercih sebeplerinden biri normal bir duvar boyası ortalam 1 sene kalırken duvar panellerinin ömürleri deforma olmadığı sürece kullanıma devam edilen bir üründür.Beğendiğiniz ve dilediğiniz Duvar Paneli modellerimizi yukarıdaki linklerdende bakabilirsiniz çeşitlik ve modellemeler farklılık göstermektedir.
×